Skip to content Skip to footer
marka tasarımları

En iyi sonuçlara hızlı, pürüzsüz ve eğlenceli bir yol

Pixtwin Agency, B2B şirketlerinin müşterileriyle etkileşime geçmesine ve sektör liderleri olarak öne çıkmasına yardımcı olan köklü bir marka ajansıdır.

people-working-media-field-with-tablet-computer

Yaratıcı Tasarımcılar, Anlayışlı Stratejistler ve Olağanüstü Mühendisler

Pixtwin Medya Grup, Internet’ in iş yaşamında yeni bir kanal haline gelmesi ile kurumların ve organizasyonların e-iş modellerine geçişlerini, e-iş dünyasındaki sayısız fırsatların değerlendirilmesini sağlamak üzere Internet ortamında, kolay, hızlı ve güvenilir yöntemlerle iş ve ticaret yapmalarını sağlayacak çözümler üretmek amacıyla 2008 yılında kurulmuştur.
Genç, dinamik ve konusunda uzman bir ekip olan Pixtwin ekibi, her türlü yeni teknolojiye yakın durarak estetik ve işlevselliği bir arada tutar. Her biri kendi alanında uzman elemanlarıyla tam bir takım çalışması ile projeleri zamanında ve tam istediğiniz ve hayal ettiğiniz şekilde teslim eder.
Hedefimiz kurumların ve organizasyonların mevcut çalışma biçimlerini ve işlerini Internet’e taşımak, kısacası dijital kurumlar yaratmaktır.

01

ZANAAT VE UZMANLIK
Ekibimiz, şirketinizi veya kuruluşunuzu yükseltmenize ve güçlendirmenize yardımcı olabilecek bir dizi hizmette uzmandır. Kapsamlı, düşünceli ve amaç odaklı kimlikler ve deneyimler oluşturmak için sizinle birlikte çalışıyoruz. Hizmetlerimizin şirketinize nasıl değer katabileceği hakkında konuşalım.

02

KEŞİF VE STRATEJİ
Fikirlerinizi tasarım ve teknoloji zanaatıyla bir üst düzeye çıkararak, işinizi yükseltmenize yardımcı oluyoruz. Çarpıcı ve kullanışlı fikirler arasında tasarım stilleri veya tasarım araçları olsun, yeni şeyler denemek suretiyle teknolojinin üstünde kalmaya çalışıyoruz.
Eren UZUN

Eren UZUN

Founder | Senior Soft Developer

İsmail UZUN

Creative Director

Natalie Jones

Web Designer

Nick Carter

Project Manager

Jason Lee

Art Director

John Lewis

Photographer
Mükemmellik için çalışıyoruz

Her şeyden çok insanların profesyonel ve kişisel olarak başarılı olmasını istiyoruz.

Marka Stratejisi

Hem sözlü hem de görsel tüm marka çalışmalarımızın kökeni marka stratejisine dayanmaktadır. Kimliğinizin yönüne yönelik stratejik bir temel ve gerekçe oluşturmak için araştırma ve değerlendirmeyi kullanıyoruz. Stratejinizi markanızın kuzey yıldızı olarak düşünün.

Web Tasarım

Markanızın en görünür ve ikna edici uygulamalarından biri olan web deneyiminiz, yeni kimliğinizi gerçek anlamda yansıtan içerik ve görselleri hak ediyor. En önemli sayfalarınızın yeni markanızı ileriye taşımasına yardımcı oluyoruz.